Komod

Shitet nga: Ismet 02 Maj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komode te stilit italian.Komoda esht Mediapan ka hapsir te mjaftueshme dhe esht model ekskluzive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim