Komod

Shitet nga: Milaim 02 Maj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komoden e stilit mbreteror shum e ruajtur fare pak e perdorur ka hapsir te mjaftueshme dhe shum e leht per te pastruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim