Komoda Luksoze

Shitet nga: erand hyseni 19 Mar 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Komod dhe Vitrin luksoze shum te rujtne,nuk shiten ndaras kursesi arsyja e shitjes kam hapsire jo te mire per ti mbajtur,1800 jon ble te reja !!! qmimi eshte i padiskutushem......

vrejtje ansoret baskohen me komoden e madhe ose i leni sipas deshires flm.

049160544 dhe Viber +37744843502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim