Komoda dhe Kauqat

Shitet nga: xxx 25 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Komoden dhe Kauqat(1+1+3) te pershtatshme per ordinanca.
Cmimi Komoda 90 ndersa kauqat 110.
Pres Bleres Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim