Komoda dhe Kuzhina

Shitet nga: Mirfan 01 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komoda punim druri 2 pjesshe 100 euro
Dhe 2 kauqa ne gjendje te mire 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim