Komoda dhe radiatori me qmim te volitshem

Shitet nga: adi 08 Shk 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komoda e Lesnes pak e perdorur e ruajtur shume. Qmimi 100 eur, - radiatori kushton 25 eur...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim