Komoda e drurit

Shitet nga: Shitja 29 Shk 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komoda ne gjendje te rregullt. Eshte nga druri, me kualitet te larte. E perdorur per pak kohe.
Funksionale dhe posedon dollape te shumte per rroba dhe gjesende.
Nuk ka asnje defekt.
049 344 081

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim