Komoda per tv

Shitet nga: Komoda 06 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Komoda eshte ne gjendje shum te mir nuk ka askund grritha eshte material druri dhe shum e ruajtur. Qmimi pak i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim