Komoda punim druri

Shitet nga: Shitet 15 Maj 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komoda, eshte punim druri i plote dhe eshte ne gjendje te shkelqyeshme.
pjesa lart e komodes eshte e veqant nga ajo posht, pra mund te mos montohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim