Komode per TV

Shitet nga: Lavdim 25 Jan 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komoda me tv ne gjendje te rregullt pak te perdorura të përshtatshme per mobilimin e dhomes se dites. Janë gjendje te rregullt dhe mund te na telefononi çdo ditë prej ores 8:00 deri në 20:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim