Komode per tv dhe tavolin

Shitet nga: Arben 08 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
160cm×37×40 tavolina 110cm×60×30
Mund te shiten edhe ndaras.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim