Komode televizori, raft muri, tavoline salloni

Shitet nga: Londrim Hoti 24 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
komoda e tv dhe rafti i murit jane komplet, te reja, te perdorura vetem 3 muaj, tavolina vjen gratis, shiten per shkak te rinovimit.
Cmimi 100 euro per te trijat, me marrveshje. Na kontaktoni ne 045519815, nese nuk lajmrohemi dergoni sms ne ju therrasim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim