Komode

Shitet nga: Skenda 17 Tet 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Komode prej druri masiv-bungu i zier Italian,shum e ruajtur me dimensione 170x60 ,per adhuruesit e drurit dhe punuar bukur dhe qmim te arsyeshem!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim