Komode

Shitet nga: Bina 03 Shk 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
N gjendje shum t mir dhe pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim