Komodina dhe tavolinë

Shitet nga: Driton Bejtullahu 02 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Komodina per Libra, TV dhe tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim