Komodine per dhome dite

Shitet nga: Besi 24 Jan 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komodine druri, shume e qendrueshme dhe ne gjendje shume te mire. Dimensionet 2.40m por mund te ndahet edhe ne dy pjese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim