Komplet mobilje per sallon

Shitet nga: Bekim 21 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Komplet mobilje per sallon . treshi shtrihet per fjetje. Jane nw gjendje ahume te mire dhe jane prodhim i Lesnes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim