Krevat

Shitet nga: Emine 07 Mar 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Eshte krevat i vogel , ka ngjyre te kalter dhe pjesa e prapme mbeshtetese i largohet , eshte ne gjendje te mire dhe edhe blere ne Lesna .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim