Krevat fotelje per dhome gjumi apo dite( Bregu i..

Shitet nga: Fatime Gashi 03 Gsh 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Eshte plotesisht i shfrytezueshem dhe i pademtuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim