Krevata 1,2,3

Shitet nga: krevata 11 Pri 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Krevata 1,2,3 dhe krevati3 lshohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim