Krevet dhe tavolina

Shitet nga: Ilir P 17 Pri 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes krevetin L me tavolinen e dites si dhe tavolinen e bukes.

Kreveti L me tavolinen e dites ka cmimin 300 euro (kreveti L 250, tavolina e dites 50 nese blihen bashk).
Nese ndahen ateher kreveti L ka cmimin 300 dhe tavolina e dites 100 euro.
Tavolina e bukes ka cmimin 150 euro.


Numri kontaktues +37745221772 mund te kontaktoni edhe ne Viber.

SMS nuk i marrim parasysh, faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim