Kreveta 1-2-3 komod dhe tavolin

Shitet nga: Mehmet 01 Pri 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes krevetat nish,dysh,tresh si dhe komoda me tavolin . Shiten urgjentisht me qmim te volitshem , mesazh mos me dergoni se nuk jau kthej . kush i merr te gjitha 350 euro ndersa ndamas kan tjera qmime . FLM per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim