Kreveta ne gjendje te rregullt

Shitet nga: rasim 21 Shk 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
SHiten krevetat ne gjendje te rregullt ,nuk jane te gervishtura . Jane nje 3-sh nje 2-sh dhe dy fotele . Shiten sepse jane blere tjere . Per me shum informacione na kontaktoni ne nr.
044-314-365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim