Kreveta

Shitet nga: Xxx 28 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes setin e krevetave. Dy kreveta me nje qosh. Jane te ruajtur dhe nuk jane te perdorur shume. Te pershtatshem per te fjetur , shtrirja e tyre behet pa problem , te mire per te qendruar dhe mbi te gjitha mund te shfrytezohen tek dhoma e mysafireve. Per shkaqe personale me duhet t`i shes dhe shpresoj qe te kem interesues serioz. Mund te me kontaktoni ne numrin 044/ 840 - 167 apo Viber dhe Whatsapp +38649/ 840 - 167. Ju faleminderit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim