Kreveta

Shitet nga: Rasim 20 Shk 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

495 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten krevetat e ri . Një 3-sh një 2-sh dhe dy fotele .Të gjitha në gjendje të rregullt nuk janë të gervishura Për më shumë na kontaktoni ne nr. 044-314-365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim