Kulltuke/fotele

Shitet nga: Alban 02 Tet 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes fotelet moderne dhe te paperdorura (jane fare te reja).
Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim