MOBILJE

Shitet nga: LEART 13 Pri 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
SHITET TRESHI DYSHI DHE FOTELJA -PRODHIM LESNA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim