MOBILJE TE LESNES

Shitet nga: Kremtim 11 Mar 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren me kombinim 3-2-1 i perdorur vetem 3 jav dit , është prodhim i Lesnës ,ngjyra e kaft e mshelt , nuk shtrihen per fjetje . Është material modern i ri shum i bukur siq mund ti shihni edhe fotot, presim bleres serioz ,imella nuk pranojm se nuk kemi. Numrat vala dhe ipko 044 750 396 dhe ipko 049 251 371.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim