Mobila nga simpo

Shitet nga: Donat 05 Pri 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilet jan bler ne Simpo para 5 viteve shum pak te përdorura.Kandi me dy fotele tepihi dhe tavolina te gjitha per ni qmim te volitshem 800€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim