Mobile , Këndi ne gjendje te shkelqyer

Shitet nga: Fitim 07 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet kendi I rehatshem per ndenje ditore si dhe per fjetje ne gjendje te mire Shume i rehatshem dhe komod
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim