Mobile: Treules, dyules dhe kolltuk

Shitet nga: Elida 25 Qer 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilet jane blere ne Lesna ne Prishtine, nuk jane te perdorura gjate, nuk kane demtime, ngjyra eshte krem, materiali antillop qe lehte mirembahet. Treulesi shtrehet dhe eshte praktik per fjetje.

Falemnderit,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim