Mobile

Shitet nga: Shes mobile 20 Mar 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Janë shumë te pershtatshme per qendrim ditor . Dhe shumë te rehatshëm per fjetje . Jane pothuajse te rinjë (ne gjendje shumë te mirë) . Dhe shume te ruajtur . Janë dy : tresha . Vetem njeri divan (kauq) kushton 125 euro . Kurse 2 divanet se bashku kushtoj 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim