Mobile 100 % lekure nga belgjika

Shitet nga: Ali 22 Dhj 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet e posa ardhura nga zvicra 2sh dhe 3sh lekure e bardhe .
Kauqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim