Mobile 1dy 3she dhe fotelja

Shitet nga: Bahrije 13 Sht 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobile 1 dhe dy3she si dhe fotelja cmimi135euro te perdorura por ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim