Mobile 3-2 1

Shitet nga: kushtrim 02 Dhj 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobile te persoura 3-2-dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim