Mobile 3+2+1

Shitet nga: Toni 06 Dhj 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR   460 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Mobilet ne foto 3+2+1 mobilet jane te mire gjysem skaj dhe gjysem shtof jane te ruajtura mundeni me i shiqu edhe vete personalisht, vetem 3 shtrihet per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim