Mobile Salloni Ganitur pak te perdorur

Shitet nga: Azem Krasniqi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile salloni Ganitur: 2 treshe, 1 dyshe dhe 1 nishe na kontaktoni ne nr. 044-211-976
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim