Mobile Salloni

Shitet nga: Azem Krasniqi 20 Shk 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile salloni ganitur pak te perdorura: 2 treshe, 1 dyshe, nje njishe dhe tabure, ju lutem te na kontaktoni ne nr e tel: 044-211-976
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim