Mobile Salloni

Shitet nga: Shes mobile 29 Krr 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Janë shumê te pershtatshme dhe shumë te ruajtura . Janë shumë te rehatshme . Janë po thuajse te rinj, shumë pak te perdorur . Mobilet se bashku kushtoj 185 euro . Per me shumë info kontakto ne këtë nr : 044193329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim