Mobile krevate tresh dysh fotele tambure separe

Shitet nga: Mobile 28 Tet 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobile treules, dyules, fotele + tambure, jane te stilit klasik, jane shume te mira, nuk jane te demtuara apo te gervishura .
Treshi dhe dyshi hapen per fjetje me jogi- dyshek funksional.
Cmimi 250 euro
Tel 044 345 359,+ viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim