Mobile me porosii

Shitet nga: Orhan 08 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shesim mobile per shtepi si prsh kauqa kuzhina tavolina bukes tavolina per sallon komoda per televizora urdhnoni per ma shum ne telefon
SI dhe Riparoimi kauqa
+386049836636 Edhe ne VIber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim