Mobile nga lesna

Shitet nga: Donat 18 Nën 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilet nga lesna jan shum pak te perdorura qe 5 vite te blera.Te gjitha mobilet:komoda, kandi me dy fotele, tepihi dhe tavolina per ni qmim te volitshem ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim