Mobile për dhomë, kauqa,komode dhe tepih

Shitet nga: Jashar 15 Pri 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet 1sh 2sh 3sh, komoda, tepiha dhe tavolina. Mobiliet jan shum pak te perdorura dhe te ruajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim