Mobile per dhome dite dhe tryeze Drekimi

Shitet nga: Anila 07 Jan 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Dhome dite, cmimi 350 Euro
Tryeze drekimi, cmimi 300 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim