Mobile per dhome

Shitet nga: Kreshnik 01 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shesim granituren tresh,dysh dhe fotele se bashku me tavoline e pritjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim