Mobile per qendrim ditore

Shitet nga: Rexhep 10 Maj 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobile per qendrim ditore (2 tre ules dhe 2 fotele) te cilat mund te shtrihen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim