Mobile per sallon 3,2,1

Shitet nga: Veton Hamza 27 Sht 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet garniture (dy 3-sha, nje 2-she dhe 1-fotele) Por mund ti bleni edhe ndaras qmimi ndryshon. Mobilet jane ne gjendje perfekte te paperdorura, te cilat mund ti shihni edhe fizikisht.

Per me shume informata me kontaktoni ne nr. e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim