Mobile per sallon

Shitet nga: Shyqa 03 Nën 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes monilet per dhom dites shum te mira dhe te rujtne dhe te pershtatshme per me ndejt 3shi leshohet per fjetje dhe funksijonale mund te me ko taktoni viber 0037745 608 128 dhe 049 155 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim