Mobile per sallon

Shitet nga: Adem 26 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet ne gjendhe te rregullt treshi dhe dyshi qmimi i te cileve eshte 150 euro per te dyte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim