Mobile per sallon

Shitet nga: Milaim 04 Pri 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes ganituren e sallonit gjysme lekure dhe gjysme shtof jan 3,3,2,1,1.Ganitura esht shum e pershtatshme dhe kan hapsir dhe per fjetje sepse treshat mund edhe te rriten nuk jan perdorur shum kan kushtu 1500 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim